Deze website maakt gebruik van cookies. We gebruiken cookies om instellingen te onthouden en je bezoek soepeler te laten verlopen. Daarnaast gebruiken we ook cookies voor de verbetering van de website en het verzamelen en analyseren van statistieken. Lees meer over cookies

Onze staf

Ons managementteam en ondersteunende staf hebben als missie om een sterk fundament te creëren waar de onderzoekers van op aan kunnen, zodat zij hun wetenschappelijke doelen kunnen behalen.

Prof. dr. Alexander Eggermont
Chief Scientific Officer
Alexander.Eggermont@prinsesmaximacentrum.nl
 

 


Dr. Laurens van der Flier 
Managing Director Research
L.G.vanderFlier@prinsesmaximacentrum.nl


Prof. dr. Frank Holstege 
Managing Director Research
F.C.P.Holstege@prinsesmaximacentrum.nl

 


Prof dr. Leendert Looijenga
Managing Director Research
L.Looijenga@prinsesmaximacentrum.nl


Dr. Anna van Tetering-Houben
Research Manager 
A.vanTetering@prinsesmaximacentrum.nl

 

 Dr. Kristel Kleijer
Dr. Kristel Kleijer
Research Staff Officer
K.T.E.Kleijer@prinsesmaximacentrum.nl


Dani de Louw
Stafmedewerker Research
D.deLouw@prinsesmaximacentrum.nl 

 


Sarah Wells
Communicatie Adviseur
S.Wells@prinsesmaximacentrum.nl 


Juul Zwinkels
Communicatie Adviseur
J.B.P.Zwinkels-2@prinsesmaximacentrum.nl 

 


Peggy Thijs
Managementassistant Research Board
W.A.A.Thijs@prinsesmaximacentrum.nl


Margriet Mijer
Managementassistant Research Secretary Office
M.J.Mijer@prinsesmaximacentrum.nl




Suzanne van Vliet
Managementassistant Research Secretary Office
S.Y.W.Verhoef-13@prinsesmaximacentrum.nl