Deze website maakt gebruik van cookies. We gebruiken cookies om instellingen te onthouden en je bezoek soepeler te laten verlopen. Daarnaast gebruiken we ook cookies voor de verbetering van de website en het verzamelen en analyseren van statistieken. Lees meer over cookies

Onze staf

Ons managementteam en ondersteunende staf hebben als missie om een sterk fundament te creëren waar de onderzoekers van op aan kunnen, zodat zij hun wetenschappelijke doelen kunnen behalen.

Prof. dr. Alexander Eggermont
Chief Scientific Officer
Alexander.Eggermont@prinsesmaximacentrum.nl






Prof. dr. Frank Holstege
Managing Director Research
F.C.P.Holstege@prinsesmaximacentrum.nl



Dr. Laurens van der Flier
Dr. Laurens van der Flier
Managing Director Research
L.G.vanderFlier@prinsesmaximacentrum.nl




Dr. Anna van Tetering-Houben

Manager Research
A.vanTetering@prinsesmaximacentrum.nl
 Dr. Kristel Kleijer

Dr. Kristel Kleijer
Research Staff Officer
K.T.E.Kleijer@prinsesmaximacentrum.nl


Sarah Wells
Communicatie Adviseur
S.Wells@prinsesmaximacentrum.nl 

Dani de Louw
Stafmedewerker Research
D.deLouw@prinsesmaximacentrum.nl 


Peggy Thijs
Managementassistent Research
W.A.A.Thijs@prinsesmaximacentrum.nl


Angela Ottenhof
Managementassistent Research
M.A.W.Ottenhof@prinsesmaximacentrum.nl